Autor Wątek: Przedłużenie umowy z Plus GSM - wątpliwości  (Przeczytany 9441 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LaOng

• Edenp
  • *
  • .. ;)
Do mnie ostatnio przyszedł sms , że za niedlugo konczy sie umowa i moge skorzystac z wymiany telefonu. W tym smsie takze bylo miejsce do ktorego mam przyjsc...Czyli Sklep Firmowy Plusa..itd..

Offline Hyperlast

• Sosungsung
  • *
Dla mnie również kończy się umowa w Plusie. Zadzwoniła miła pani, wyjaśniła i powiedziała aby przyjść do salonu. Udałem się tam i otrzymałem propozycje telefonu za 1zł warty na kartę max 100zł lub 80minut więcej (dzielone na 12 miesięcy...). Podziękowałem i czekam na lepszą ofertę jeżeli nic nie dostane to pożegnam się z tą siecią. Dodam że jestem w niej 6 lat... czy to jest normalne (w play mam 2x lepszy telefon/ceny/promocje na start niż tu po kilku latach)

@edit
Pytałem się o LG cookie, w reklamie od 1zł pozdro. Przykro mi ale w pańskim abonamencie telefon ten będzie kosztował 300zł
Polecacie przenieść się do innej sieci czy czekać na lepszą ofertę ??
« Ostatnia zmiana: 15 Sie 2009, 10:17:21 wysłana przez Hyperlast »
It's better to be hated for what you are than to be loved for what you're not.

Offline ShadowPL

• Brontes
  • *
  • No co zabawimy się ?
ok plus jest do bani ;/ mojaja mame plus oklamal kur....wy per....
Nie umiem zrozumieć punktów regulaminu.
Stop dzieciom Neo.
Stop dzieciom Tibi.
<font face="tahoma" size="5" color="#00AAFF">Nie naciskaj tutaj!</font>

Offline Eney

• Bunwang
  • *
  • Anime ON : D
ok plus jest do bani ;/ mojaja mame plus oklamal kur....wy per....

w jaki sposób ?

Dla mnie również kończy się umowa w Plusie. Zadzwoniła miła pani, wyjaśniła i powiedziała aby przyjść do salonu. Udałem się tam i otrzymałem propozycje telefonu za 1zł warty na kartę max 100zł lub 80minut więcej (dzielone na 12 miesięcy...). Podziękowałem i czekam na lepszą ofertę jeżeli nic nie dostane to pożegnam się z tą siecią. Dodam że jestem w niej 6 lat... czy to jest normalne (w play mam 2x lepszy telefon/ceny/promocje na start niż tu po kilku latach)

@edit
Pytałem się o LG cookie, w reklamie od 1zł pozdro. Przykro mi ale w pańskim abonamencie telefon ten będzie kosztował 300zł

ja bym radził się przenosić i to od razu ; o
« Ostatnia zmiana: 15 Sie 2009, 11:41:46 wysłana przez Eney »

Offline paziu

• Przyjaciele
  • KING of POP

@edit
przenos sie bez gadania.
jak ci sie umowa skonczy to w sumie mozesz przenies numer. nie trwa to juz 36 dni ale powinno max 7dni [bedzie dluzej to pisz skargi]

Offline Earth

• Soil Ghost Bug
  • *
Wg mnie to jest żal. Tak samo miałem w erze. 6 lat użytkowania i abonament do kity. Nie wspominając o plusie, który bo zakończeniu dwuletniej umowy i potwierdzeniu otrzymania wypowiedzenia nadal wysyłał mi rachunki przez parę miesięcy (fajnie się  je darło ;D)
Dlatego imo PLAY jak na razie najlepsze

Offline Atais

• Dark Kara
  • *
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Ja mam abonament w Orange (sic !) i nie narzekam. Żadnych problemów. :P

Offline ShadowPL

• Brontes
  • *
  • No co zabawimy się ?
jesten za
Nie umiem zrozumieć punktów regulaminu.
Stop dzieciom Neo.
Stop dzieciom Tibi.
<font face="tahoma" size="5" color="#00AAFF">Nie naciskaj tutaj!</font>

Offline defensis

• Demon Eye
  • *
  • IMMA FIRIN MAH LAZOR!
    • Mój blog
Wg mnie to jest żal. Tak samo miałem w erze. 6 lat użytkowania i abonament do kity. Nie wspominając o plusie, który bo zakończeniu dwuletniej umowy i potwierdzeniu otrzymania wypowiedzenia nadal wysyłał mi rachunki przez parę miesięcy (fajnie się  je darło ;D)

Play ma bardzo wysokie stawki do innych sieci. Nie bronie plusa czy cos, bo wiadomo, kazda siec ma swoje plusy i minusy. W plusie ma cala moja familia i wszyscy jestesmy zadowoleni. Telefon wart 1400 zl kupilem za 670 zl. + przez 3 lata obowiazkowe doladowanie konta w wysokosci 50 pln. Wg. mnie bardzo dobry uklad.
« Ostatnia zmiana: 15 Sie 2009, 16:22:55 wysłana przez defensis »

Offline Thaeril

• Art of MMO
  • *
  • http://www.lolipower.org/
    • Lolipower
Play ma bardzo wysokie stawki do innych sieci. Nie bronie plusa czy cos, bo wiadomo, kazda siec ma swoje plusy i minusy. W plusie ma cala moja familia i wszyscy jestesmy zadowoleni. Telefon wart 1400 zl kupil za 670 zl. + przez 3 lata obowiazkowe doladowanie konta w wysokosci 50 pln. Wg. mnie bardzo dobry uklad.
Z tego co wiem to Play ma niskie stawki do innych sieci a inne sieci maja wysokie stawki do Play.

Offline titanum

• White Spider
  • *
  • Electrocity 2010!
  • Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomościWyciszony

Play ma bardzo wysokie stawki do innych sieci. Nie bronie plusa czy cos, bo wiadomo, kazda siec ma swoje plusy i minusy. W plusie ma cala moja familia i wszyscy jestesmy zadowoleni. Telefon wart 1400 zl kupil za 670 zl. + przez 3 lata obowiazkowe doladowanie konta w wysokosci 50 pln. Wg. mnie bardzo dobry uklad.
i zaplacili za same doladowania 1800 zl bo jak nie to block wiec nie wiem czy dobry uklad
Musisz Tam Byc!

Offline Fumi

• White-face Spider
  • *
Najlepiej jest odlozyc kase na telefon i kupic karte w tej sieci co polaczenia - smsy beda najtansze badz gdzie ma sie najwiecej znajomych. Taka karte mozesz doladowac kiedy chcesz i ile chcesz :P I nie musisz sie martwic o umowe -.-.

Offline LaOng

• Edenp
  • *
  • .. ;)
Z tego co wiem to Play ma niskie stawki do innych sieci a inne sieci maja wysokie stawki do Play.

ale malo ludzi ma w Play, bynajmiej umnie. a reszta to albo plus ,era albo orange..

Offline titanum

• White Spider
  • *
  • Electrocity 2010!
  • Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomościWyciszony
umnie ze znajomuch same plus i playe
Musisz Tam Byc!

Offline defensis

• Demon Eye
  • *
  • IMMA FIRIN MAH LAZOR!
    • Mój blog

i zaplacili za same doladowania 1800 zl bo jak nie to block wiec nie wiem czy dobry uklad

... Bo jak wezmiesz abonament to nie bedzie w ogole placil? Albo jak masz na karte, co? To w ogole nie bedziesz doladowywal? Myslenie rox >.< Zreszta 1.8 tys na przestrzeni trzech lat to... nic? >.<

1.64 zl na dzien. No normalnie kolosalna suma.
« Ostatnia zmiana: 15 Sie 2009, 16:26:23 wysłana przez defensis »

Offline SuiteD

• Przyjaciele
Połączenia z play do wszystkich innych sieci kosztują tyle samo - 45 groszy za minutę - sms 20 groszy / 10 do play.
Przy abonamencie 45zł - kupiłem telefon - nokia N73 ME za 99zł - w grudniu, teraz kosztuje złotówkę.

Tylko jest jeden mankament playa - mam nowy abonament 19 każdego miesiąca - płatność faktury był do 6 sierpnia teraz.
A rachunek dostałem ( UWAGA ! ) 5 sierpnia. Uwielbiam ich za to.
Z resztą nie ma problemów - dużo nowych pakietów - internet 0,5 / 1 / 2 giga za miesiąc ( 15/25/40 złotych ) w telefonie - nowa oferta.
Jest dużo najróżniejszych pakietów : tutaj screen :

Jeszcze jeden mankament - strona playa nie działa zbyt dobrze. Często przy logowaniu wyskakuje błąd.

Play nie wysyła reklam smsem - przynajmniej ja nie dostaję - w Orange wysyłają masę.
Nie płaci się za sprawdzenie konta w telefonie ( w Erze się płaci 39 groszy jeśli dobrze pamiętam <śmiech na sali> ).

Nie wiem jak jest z przedłuzaniem umowy w Play - ale myślę, że będzie lepiej niż we wszystkich innych sieciach.